GASTRADING PODKARPACIE

AKTUALNOŚCI

Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. nagrodzony statuetką „Lidera Regionu”

Szanowni Państwo niezmiernie miło nam poinformować, że Spółka Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. została uhonorowana statuetką „Lidera Regionu Województwa Podkarpackiego” w kategorii „Dystrybucja Gazu Płynnego”. Już po raz szósty uskrzydlona statuetka była przyznawana firmom, które wnoszą największy wkład w rozwój regionu i kraju.

Dziękując za wyróżnienie Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. związane z rynkiem LPG na południu Polski, pragnie w dalszym ciągu aktywnie włączać się w działalność na rzecz rozwoju województwa Podkarpackiego.

Gala wręczenia nagród odbyła się 23.03.2017 r. w Rzeszowie.

 

Nowa broszura/folder Gas Trading Podkarpacie

GAS TRADING PODKARPACIE

GAS TRADING PODKARPACIE


Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. powstała w roku 1997 jako podmiot gospodarczy zajmujący się dystrybucją gazu płynnego na terenie Polski południowo-wschodniej. Zajmujemy się dostawami gazu płynnego luzem do stacji autogazu oraz do celów grzewczych. Oferujemy pełną paletę gazu w butlach napełnianych we własnej Rozlewni – Składzie Podatkowym w Dębicy. Dysponujemy własną bazą magazynową i terminalem przeładunkowym oraz bocznicą kolejową.
Zorganizowaliśmy sieć transportową i dystrybucyjną co pozwala nam jako jednemu z niewielu tej branży na Podkarpaciu, oferować kompleksową obsługę klientów z pełną gamą produktów. Zaliczamy się do grupy kilkunastu średnich firm tej branży w Polsce.

Od początku działalności Spółka GTP zdobyła sobie uznanie klientów jakością oferowanych produktów, obsługą oraz przestrzeganiem czystych zasad w prowadzonym biznesie.
Dowodem wiarygodności, odpowiedzialności i rzetelności oraz przestrzegania zasad etycznych w działalności gospodarczej, jest tytuł przedsiębiorstwa Fair Play oraz uzyskiwane kilka lat z rzędu tytuły Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego.
Mamy wszelkie uregulowania formalno-prawne oraz techniczno-organizacyjne spełniające wymogi prawa polskiego i unijnego dla tego typu profilu działalności oraz potencjał i doświadczenie pozwalające spełniać oczekiwania naszych Klientów.

NAGRODY
I WYRÓŻNIENIA
ZNAK
HANDLOWY

GAS TRADING PODKARPACIE

NASZA OFERTA

motoryzacja zbiorniki butle Wymiana kotłów

GAS TRADING PODKARPACIE

GAZ PŁYNNY

Jesteśmy dostawcą na Podkarpaciu i Małopolsce znanym z jakości paliw dostarczanych do sieci stacji paliwowych. Nasz gaz spełnia wszystkie wymagania jakościowe i ilościowe określone szczegółowo prawem, co zapewnia system monitoringu jakości. Jest sukcesywnie kontrolowany pod względem składu chemicznego jak i parametrów liczby oktanowej i pod względem ekologii. Zgodny z wymaganiami jakościowymi dla gazu skroplonego (załącznik do rozporządzenia Ministra Gospodarki Dz. U. 251/2006) POBIERZ

Badania naszych paliw są przeprowadzane w wyspecjalizowanych laboratoriach:

  • JSH HAMILTON POLAND LTD
  • SGS Polska
zgodnie z Roporządzeniem Ministra Gospodarki Dz. U. 251/2006.

Raporty kontrolne kilku ostatnich badań do pobrania: POBIERZ

Współpracujemy z cenionymi dostawcami i montażystami instalacji LPG w samochodach. Na naszym gazie jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej w Dębicy.

Właściwości, zastosowanie
informacje techniczne
Przeliczniki
ilościowe

BEZPIECZEŃSTWO

Instrukcje
o środkach bezpieczeństwa
i sposobach postępowania
w przypadku wystąpienia
poważnej awarii
Instrukcja bezpiecznego użytkowania butliGAS TRADING PODKARPACIE

KONTAKT

GAS TRADING PODKARPACIE Sp. z o.o.
ul. Metalowców 27
39-200 Dębica

TEL.: +48 14 682-61-61

TEL.: +48 14 682-75-85

FAX: +48 14 676-06-45

INFO: poczta@gtp.pl

 

Dział handlowy

TEL.: +48 14 676-06-44 wew. 107, 108, 109, 110, 114.

Dział finansowo - księgowy

TEL.: +48 14 676-06-44 wew. 104, 105, 106.

Dział techniczno - produkcyjny

TEL.: +48 14 676-06-44 wew. 111.

Rozlewnia gazu - Stacja LPG

TEL.: +48 14 676-06-44 wew. 116.

GAS TRADING PODKARPACIE

© GAS TRADING PODKARPACIE - all rights reserved - 39-200 Dębica; ul. Metalowców 27